Sternik motorowodny

Share
A A A
2017
10.02 11:07
Przeczytane:
226 razy
Komentarze:
0
Ocena:
0

Zapraszamy wszystkich chętnych na szkolenia przygotowujące do zdobycia patentu sternika motorowodnego.
Patent uprawniający do: prowadzenia jachtów motorowych z silnikiem o mocy do 60 kW (81,6 KM) po wodach śródlądowych przydatny miłośnikom sportów motorowodnych, nurkom, ratownikom, wędkarzom.

Kurs obejmuje 5 dni szkoleniowych:
koszt: 550 zł
miejsce: Przystań Klubu Żeglarskiego Horn Kraków, ul. Kozia 22

Jak zapisać się na kurs?
Aby zapisać się na kurs wystarczy wejść na stronę www.kz.hornkrakow.pl , wejść na zakładkę Szkolenia - Wybierać rodzaj kursu, którym jesteś zainteresowany oraz wypełnić formularz. Można także przesłać do nas mail na adres: biuro@hornkrakow.pl w tytule: KOD Szkolenia.

Cena kursu obejmuje:
W cenę wliczone jest szkolenie teoretyczne, szkolenie praktyczne na jednostce typu RIB (6 m długości, silnik: EVINRUDGE 50 KM), materiały szkoleniowe (skrypt, płyta CD z materiałami oraz filmem instruktażowym), ubezpieczenie.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata 50% ceny kursu w kasie Klubu do 7 dni od momentu zgłoszenia. Reszta kwoty płatna jest w dniu rozpoczęcia kursu w kasie Klubu.

Dodaj artykuł do:
alt

Komentarze: 0

Brak komentarzy

Kategorie artykułów

Najczęściej czytane

Inne tematy

zapowiedź spinaker WENEDA samotne żeglowanie stocznia ericsson, Manneken-Pis Bornholm reace, CCDEHEC Laser Bahia oceanTEAM Galeria Kapitańska Mistral gdzie spać? Azja turystyczne przepisy Baltic Sail 2013 wyspa bogów
Copyright © 2008-2011 Żeglarze.net
O serwisie Regulamin Polityka prywatności Bannery Kontakt