Sternik motorowodny

Share
A A A
2017
10.02 11:07
Przeczytane:
192 razy
Komentarze:
0
Ocena:
0

Zapraszamy wszystkich chętnych na szkolenia przygotowujące do zdobycia patentu sternika motorowodnego.
Patent uprawniający do: prowadzenia jachtów motorowych z silnikiem o mocy do 60 kW (81,6 KM) po wodach śródlądowych przydatny miłośnikom sportów motorowodnych, nurkom, ratownikom, wędkarzom.

Kurs obejmuje 5 dni szkoleniowych:
koszt: 550 zł
miejsce: Przystań Klubu Żeglarskiego Horn Kraków, ul. Kozia 22

Jak zapisać się na kurs?
Aby zapisać się na kurs wystarczy wejść na stronę www.kz.hornkrakow.pl , wejść na zakładkę Szkolenia - Wybierać rodzaj kursu, którym jesteś zainteresowany oraz wypełnić formularz. Można także przesłać do nas mail na adres: biuro@hornkrakow.pl w tytule: KOD Szkolenia.

Cena kursu obejmuje:
W cenę wliczone jest szkolenie teoretyczne, szkolenie praktyczne na jednostce typu RIB (6 m długości, silnik: EVINRUDGE 50 KM), materiały szkoleniowe (skrypt, płyta CD z materiałami oraz filmem instruktażowym), ubezpieczenie.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata 50% ceny kursu w kasie Klubu do 7 dni od momentu zgłoszenia. Reszta kwoty płatna jest w dniu rozpoczęcia kursu w kasie Klubu.

Dodaj artykuł do:
alt

Komentarze: 0

Brak komentarzy

Kategorie artykułów

Najczęściej czytane

Inne tematy

Kattegat Riquet refowanie, szlaki handlowe samotny rejs dookoła świata szlak jezior mazurskich antwerpia ubezpieczenie łodzi motorowej Mini Transat 2011 PENNE NA MORNARSKI NAČIN (czyli Penne po marynarsku) awaria spinaker 2013 Jacek Schrenke Crewsaver MEMORIAŁ EDWARDA „GALE” ZAJĄCA oceanTEAM zniszczony bakisty Hobart
Copyright © 2008-2011 Żeglarze.net
O serwisie Regulamin Polityka prywatności Bannery Kontakt