Bezpłatne warsztaty żeglarskie w Krakowie

Share
A A A
2017
09.02 11:12
Przeczytane:
165 razy
Komentarze:
0
Ocena:
0

ZAPROSZENIE NA WARSZTATY ŻEGLARSKIE
Krakowski Okręgowy Związek Żeglarski w porozumieniu z Klubem Żeglarskim HORN Kraków serdecznie zaprasza wszystkich żeglarzy i sympatyków na cykl bezpłatnych warsztatów poświęconych tematyce żeglarstwa śródlądowego i morskiego. Celem prowadzonych zajęć będzie odświeżenie, uzupełnienie i usystematyzowanie zdobytej wiedzy w szczególności z zakresu teorii żeglowania, locji i meteorologii, jak również bezpieczeństwa żeglugi w trudnych warunkach, a także organizacji rejsów śródlądowych i morskich.
Warsztaty prowadzone będą przez zaprzyjaźnionych z Krakowskim Okręgowym Związku Żeglarskim Kapitanów i Instruktorów Żeglarstwa Polskiego Związku Żeglarskiego.
Zajęcia będą się odbywać w okresie zimowym od grudnia 2016 r. do marca 2017 r., w każdą środę o godz. 18.00 w sali dydaktyczno – szkoleniowej Klubu Żeglarskiego HORN Kraków, przy ul. Koziej 22 w Krakowie

Szczegółowy harmonogram kolejnych zajęć dostępny będzie na stronie internetowej Krakowskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego pod adresem www.kozz.krakow.pl, a także na facebooku Klubu Żeglarskiego HORN Kraków oraz stronie internetowej klubu www.kz.hornkrakow.pl .

Dodaj artykuł do:
alt

Komentarze: 0

Brak komentarzy

Kategorie artykułów

Najczęściej czytane

Inne tematy

warszawa Armiński Huizen Bruggen nomex PARIS oceanTEAM drapak alfabet Zalew Szczeciński 3Sports Events Escapade 600 Dar Natury znaczy kapitan skala Petersena juniorzy Szkoła Meteorologii Żeglarskiej Rotterdam Manneken-Pis gwiezdne regaty
Copyright © 2008-2011 Żeglarze.net
O serwisie Regulamin Polityka prywatności Bannery Kontakt