Bezpłatne warsztaty żeglarskie w Krakowie

Share
A A A
2017
09.02 11:12
Przeczytane:
109 razy
Komentarze:
0
Ocena:
0

ZAPROSZENIE NA WARSZTATY ŻEGLARSKIE
Krakowski Okręgowy Związek Żeglarski w porozumieniu z Klubem Żeglarskim HORN Kraków serdecznie zaprasza wszystkich żeglarzy i sympatyków na cykl bezpłatnych warsztatów poświęconych tematyce żeglarstwa śródlądowego i morskiego. Celem prowadzonych zajęć będzie odświeżenie, uzupełnienie i usystematyzowanie zdobytej wiedzy w szczególności z zakresu teorii żeglowania, locji i meteorologii, jak również bezpieczeństwa żeglugi w trudnych warunkach, a także organizacji rejsów śródlądowych i morskich.
Warsztaty prowadzone będą przez zaprzyjaźnionych z Krakowskim Okręgowym Związku Żeglarskim Kapitanów i Instruktorów Żeglarstwa Polskiego Związku Żeglarskiego.
Zajęcia będą się odbywać w okresie zimowym od grudnia 2016 r. do marca 2017 r., w każdą środę o godz. 18.00 w sali dydaktyczno – szkoleniowej Klubu Żeglarskiego HORN Kraków, przy ul. Koziej 22 w Krakowie

Szczegółowy harmonogram kolejnych zajęć dostępny będzie na stronie internetowej Krakowskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego pod adresem www.kozz.krakow.pl, a także na facebooku Klubu Żeglarskiego HORN Kraków oraz stronie internetowej klubu www.kz.hornkrakow.pl .

Dodaj artykuł do:
alt

Komentarze: 0

Brak komentarzy

Kategorie artykułów

Najczęściej czytane

Inne tematy

Tomahawk etykieta żeglarska Indreleia stawianie POL 77 Toyota-Nina Devoti-One kotwice Velocitek oc łodzi Argentyna Muiden Sail Świnoujście ISCYRA sygnały porty genua naprawa „s/y „Hippocampus” Mistrzostwa Świta Delphia,
Copyright © 2008-2011 Żeglarze.net
O serwisie Regulamin Polityka prywatności Bannery Kontakt