Sprawdź swój silnik zaburtowy już teraz

Share
A A A
2015
01.03 11:45
Przeczytane:
1782 razy
Komentarze:
0
Ocena:
0

Autoryzowane serwisy Suzuki zapraszają na przygotowanie silników zaburtowych do nowego sezonu już teraz.  Korzystając z oferty „Wiosna w serwisie Suzuki”, można bezpłatnie wymienić olej w przekładni, a także otrzymać atrakcyjne rabaty.

Planując przygotowanie silnika zaburtowego do nowego sezonu, warto odwiedzić ASO Suzuki jeszcze przed wiosną. Tylko w okresie 16. lutego – 31. marca można bezpłatnie wymienić olej w przekładni silnika. Dodatkowo, obowiązują atrakcyjne rabaty w wysokości 30% na oryginalne części zamienne użyte do obsługi silnika oraz 15% rabatu na oryginalne akcesoria Suzuki.

http://zeglarze.net/images/Wiosna_w_serwisie_Suzuki.jpg

Dla każdego, kto skorzysta z tej oferty, Suzuki przygotowało także ciekawy upominek w postaci oryginalnego breloka Suzuki Marine. Aby umówić się do ASO, wystarczy wejść na www.silniki.suzuki.pl i zostawić swój numer telefonu.

http://zeglarze.net/images/DF2_5-2.jpg
Gama Suzuki Marine

W ofercie produktów Suzuki Marine znajdują się silniki zaburtowe o mocy od 2,5KM do 300KM, które pasują do wszelkich zastosowań - do celów wypoczynkowych, sportowych i komercyjnych. Zarówno lekkie i przenośne silniki sportowe, jak i flagowe jednostki V6 zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać moc, osiągi, niskie zużycie paliwa i niezawodność.

http://zeglarze.net/images/DF8_action_1.jpg

Dodaj artykuł do:
alt

Komentarze: 0

Brak komentarzy

Kategorie artykułów

Najczęściej czytane

Inne tematy

Opty natuica 450 Krzysztof Baranowski chopin, maszt, victorinox postój Bruggen mapy płyta Hobie Puchar Polski Jachtów Kabinowych bród świata, patenty pokładowe POLONEZ CUP Armiński dziewczyny na morzu Exalo Unity LIne
Copyright © 2008-2011 Żeglarze.net
O serwisie Regulamin Polityka prywatności Bannery Kontakt