Sprawdź swój silnik zaburtowy już teraz

Share
A A A
2015
01.03 11:45
Przeczytane:
1958 razy
Komentarze:
0
Ocena:
0

Autoryzowane serwisy Suzuki zapraszają na przygotowanie silników zaburtowych do nowego sezonu już teraz.  Korzystając z oferty „Wiosna w serwisie Suzuki”, można bezpłatnie wymienić olej w przekładni, a także otrzymać atrakcyjne rabaty.

Planując przygotowanie silnika zaburtowego do nowego sezonu, warto odwiedzić ASO Suzuki jeszcze przed wiosną. Tylko w okresie 16. lutego – 31. marca można bezpłatnie wymienić olej w przekładni silnika. Dodatkowo, obowiązują atrakcyjne rabaty w wysokości 30% na oryginalne części zamienne użyte do obsługi silnika oraz 15% rabatu na oryginalne akcesoria Suzuki.

http://zeglarze.net/images/Wiosna_w_serwisie_Suzuki.jpg

Dla każdego, kto skorzysta z tej oferty, Suzuki przygotowało także ciekawy upominek w postaci oryginalnego breloka Suzuki Marine. Aby umówić się do ASO, wystarczy wejść na www.silniki.suzuki.pl i zostawić swój numer telefonu.

http://zeglarze.net/images/DF2_5-2.jpg
Gama Suzuki Marine

W ofercie produktów Suzuki Marine znajdują się silniki zaburtowe o mocy od 2,5KM do 300KM, które pasują do wszelkich zastosowań - do celów wypoczynkowych, sportowych i komercyjnych. Zarówno lekkie i przenośne silniki sportowe, jak i flagowe jednostki V6 zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać moc, osiągi, niskie zużycie paliwa i niezawodność.

http://zeglarze.net/images/DF8_action_1.jpg

Dodaj artykuł do:
alt

Komentarze: 0

Brak komentarzy

Kategorie artykułów

Najczęściej czytane

Inne tematy

narada, kurs motorowodny Kraków Oslo Race Week 2013 Manneken-Pis Paul Elvstroem Tanasza SPANIEL Boatshow Cup Żeglarskie Mistrzostwa Polski Firm Budowlanych i Deweloperskich refowanie, praktyczne narzędzia Sejlerens Toulouse meteorologia uciekł Górki Zachodnie isaa ISCYRA Na głęboką wodę transport
Copyright © 2008-2011 Żeglarze.net
O serwisie Regulamin Polityka prywatności Bannery Kontakt